AktualnościKształcenieZaproszenia

Kurs Kadry Kształcącej “KADWA 2024 – poziom I, BOKK”

📣Chorągwiany Zespół Kadry Kształcącej “KOMPAS” zaprasza Was na kolejną formę szkoleniową!

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w ✨Kursie Kadry Kształcącej KADWA- poziom BOKK!✨📣

📅➡️Kiedy? 24-26.05.2024r. oraz 14-16.06.2024r.

🗺➡️ Gdzie? Szczecin, Siedziba Komendy Chorągwi (ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 15, Szczecin)

💰Koszt:
150 zł- dla instruktorów z terenu Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP
180 zł- dla instruktorów spoza terenu Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP

📝Zgłoszenia do dnia 19.05.2024r. przez formularz zgłoszeniowy (kliknij tutaj) (wymagane zalogowanie do konta służbowego ZHP)

Warunki przyjęcia i uczestnictwa w kursie:
➡️posiadanie stopnia przewodnika,
➡️posiadanie ukończonego kursu podharcmistrzowskiego (lub posiadanie stopnia podharcmistrza/harcmistrza),
➡️bycie czynnym instruktorem ZHP,
➡️opłacenie bieżących składek członkowskich ZHP.

Komenda kursu:
🧭 hm. Anna Brejwo
🧭 hm. Michał Olszewski
🧭 hm. Paweł Kamiński

Podstawowy kurs kadry kształcącej tego stopnia stanowi formę spełnienia warunku uczestnictwa w co najmniej jednej formie kształceniowej rozwijającej kompetencje niezbędne do prowadzenia zajęć na kursach instruktorskich (spełnienie warunku przy ubieganiu się o Brązową Oznakę Kadry Kształcącej ZHP).

Kontakt: ksztalcenie@zachpom.zhp.pl

Działanie dofinansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.