Życzenia świąteczne 2022

✨W tym roku pragniemy przesłać Wam te niezwykłe życzenia. Niezwykłe, ponieważ wykonane przez harcerzy i zuchy biorące udział we Świątecznej Grze Miejskiej w dniu 17.12.2022r. ✨

✨Zachęcamy Was do oglądania filmiku, komentowania i przekazywania go dalej. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku! ❤

Tegoroczne hasło Betlejemskiego Światła Pokoju to „Światło dla Ciebie”. Pokazaliście, że to Światło jest dla każdego z nas, że przekazujecie je wszędzie tam, gdzie są potrzebujący, nasi przyjaciele. To Wy wspólnie tworzycie naszą wielką sztafetę Ognia. Dziś, nadszedł czas na zatrzymanie się. Niech to Światło będzie rzeczywiście dla każdego z nas. Niech daje nam siłę i moc do działania, lecz również spędzania Świąt w prawdziwie rodzinnej atmosferze. Odpoczywajcie, zapomnijcie o sprawach trudnych i ciężkich. Zatrzymajcie się nad tymi najważniejszymi: rodziną, zdrowiem, przyjaźnią. A w Nowy Rok wejdźmy z kolejną mocą energii i bądźmy gotowi zmierzyć się z następnymi wyzwaniami, które będą na nas czekać

Fragment rozkazu L.16/2022 Komendantki Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP