Aktualności

Zróbmy sobie zdjęcie!

Przy obchodach 80-lecia Harcerstwa na Pomorzu Zachodnim, na podstawie zgłoszeń wykonaliśmy plakat z lilijką złożoną ze zdjęć zuchów, harcerzy i instruktorów naszej Chorągwi.

Jakby nie liczyć od czasu wykonania tamtych zdjęć minęło 8-9 lat. Nasza Chorągiew to w większości drużyn całkowicie nowi ludzie. A i my zdążyliśmy się zmienić. Na zakończenie kadencji chcielibyśmy opracować nowy plakat – zbiorowe zdjęcie Chorągwi Zachodniopomorskiej.

Plakat zostanie wydrukowany w dobrej rozdzielczości i formacie ok A2 dla każdej drużyny, każdego hufca. Tak, żeby każdy zuch, harcerz, instruktor naszej Chorągwi mógł się na nim znaleźć (tak jak szukaliśmy się przed ośmioma laty).

Formularz służy do zbierania zdjęć mających posłużyć do wykonania plakatu, na którym znajdą się wszyscy: zuchy, harcerze, instruktorzy, starszyzna naszej Chorągwi. Plakat powstanie na zakończenie aktualnej kadencji władz Chorągwi, a Zjazd Chorągwi już niedługo – 3-4.09.2022 r.

Adres do formularza: https://forms.office.com/r/E4vsYRBA1H

Prosimy o przesyłanie zdjęć za pomocą powyższego formularza, podając hufiec, wpisując nazwę środowiska oraz załączając zdjęcia. Chcielibyśmy Was prosić aby na każdym zdjęciu znajdowała się jedna osoba, a zdjęcia nie powtarzały się. Najistotniejsze dla ostatecznego efektu jest to, aby każde zdjęcie przedstawiało przede wszystkim twarz. Fajnie będzie jeżeli będą to zdjęcia w mundurach.

Uwaga! Zdjęcia za gromadę/drużynę przesyłają drużynowi lub przyboczni.

A tak wyglądał poprzedni plakat – https://www.facebook.com/choragiewzachodniopomorska/photos/857552117642991