SZANTA 2023- Biwak kształceniowy Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP

Czym jest szanta? 
Według jednej z definicji pieśnią, która służy do synchronizacji pracy wielu osób- zmierzających w danym kierunku. Według kolejnej, pieśnią mającą ułatwić wykonywanie długotrwałego, żmudnego i monotonnego zadania. 

A czym jest nasza SZANTA?
To biwak kształceniowy, na który serdecznie zapraszamy właśnie Ciebie! Chcemy spotkać się ze wszystkimi, którzy kształcą, lub też chcą to niebawem czynić, na terenie Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP. Będzie to warsztat, na którym nie tylko spotkamy się i wspólnie wypracujemy nasz kierunek działań, lecz również… Zadbamy o rozwój posiadanych kompetencji i umiejętności w zakresie kształcenia kadry. 

Tak więc… Czy wypłyniecie razem z nami w tą niezwykłą podróż?
Zapraszamy Was na dwudniowe spotkanie (21-22.01.2023r.), które odbędzie się w siedzibie Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP w Szczecinie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Dla kogo? 
Dla osób posiadających minimum stopień podharcmistrza, lub ukończony kurs podharcmistrzowski. 

Zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy (kliknij tutaj) do dnia 08.01.2023r. włącznie. 

Organizator: Chorągwiany Zespół Kadry Kształcącej „KOMPAS”

Kontakt: ksztalcenie@zachpom.zhp.pl