Świąteczna Gra Miejska dla każdej drużyny!

Nawet mały płomyk w świecy, w lampionie czy w ognisku, ma znaczenie. Ogromne. Potrafi skutecznie ogrzać, rozjaśnić i rozświetlić. Daje poczucie bezpieczeństwa i nadzieję… Zawsze…

Kolejne 🔥Betlejemskie Światło Pokoju🔥 zbliża się wielkimi krokami!

W dniu 17 grudnia 2022r., Komenda Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP zaprasza wszystkie zuchy, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników na Świąteczną Grę Miejską, która rozpocznie się o godz. 11:30 w Szczecinie. Dla uczestników gry przygotowaliśmy kilka atrakcji i ciepły posiłek.

Gra obejmuje 3 trasy:
– zuchową,
– harcerską,
– starszoharcerską/wędrowniczą.

Zakończeniem gry jest przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, które odbędzie się o godz. 17:00 na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Szczegóły gry i wytyczne zostaną przekazane patrolowym (drogą mailową) po zamknięciu listy zgłoszeń.

Zgłoszenia patrolu na grę można dokonać za pomocą ankiety (kliknij tutaj) , najpóźniej do 5 grudnia 2022r.

Patrole spoza Szczecina mogą otrzymać dofinansowanie kosztów podróży. Uczestnictwo w grze jest bezpłatne.

Światło z Betlejem nową światu da nadzieję– Pokoju płomyk niech ogrzewa nas!

BŚP 2022- treść