AktualnościInformacjeKształcenieWarsztaty

Podsumowanie Lider + (1)

„Jeśli chcesz wprowadzić zmianę, sam musisz być zmianą” ( Mahatma Gandhi)

W dniach 27-28.05.2023 roku odbył się w naszej chorągwi kurs Lider+1 moduł I zorganizowany i poprowadzony przez Chorągwiany Zespół Kadry Kształcącej KOMPAS. W zajęciach rozwijających kompetencje liderskie u instruktorów harcerskich szczególne jest zawsze ukierunkowanie na postawę służby wobec ludzi. I taki trening umiejętności przez ćwiczenia praktyczne, rozmowy i szukanie rozwiązań przeszło 12 instruktorów. Po zajęciach był czas także na obejrzenie pokazu Pokaz iluminacji z okazji otwarcia Morskiego Centrum Nauki Uczestnicy podkreślili, że wiedza i umiejętności zdobyte na kursie będą wykorzystywać nie tylko w pracy harcerskiej, ale także w życiu codziennym.

Więc teraz jest czas dla nich aby mogli wykorzystać umiejętności w praktyce.

KOMPAS życzy powodzenia!

foto/ Agnieszka Sadowska, Dorota Budzyń