Nowy sztandar – 10.11.2018!

Jak z pewnością wiecie – udało nam się zakończyć z powodzeniem zbiórkę funduszy na nowy sztandar Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP. Jeżeli chcecie zapoznać się z tym jak przebiegała zbiórka – zajrzyjcie tutaj.

Zapraszamy Was serdecznie na uroczystość wręczenia sztandaru, którego dokona Naczelniczka ZHP w dniu 10.11.2018 r. o godzinie 16:30 na Jasnych Błoniach w Szczecinie.

Jak pamiętacie… stop.  Nie pamiętacie – my też nie pamiętamy. Taka okazja jak wręczenie nowego sztandaru Chorągwi zdarza się bardzo, bardzo, bardzo rzadko. Uroczystość będzie miała formę apelu, podczas którego w drzewce sztandaru zostaną wbite symbolicznie gwoździe fundatorów. Podczas uroczystości będzie można dokonać wpisu pamiątkowego do Kroniki Chorągwi. Na miejscu będzie można również zjeść coś ciepłego.

Jeżeli chcecie przyjść wraz z drużyną – dajcie nam znać pisząc na biuro@zachpom.zhp.pl, abyśmy mogli się przygotować. Jeżeli przyjeżdżacie do Szczecina specjalnie na tę okazję i chcecie zrobić na miejscu coś więcej – dajcie nam znać, doradzimy Wam jak pożytecznie spędzić ten czas.

Instruktorze! Jeżeli planujesz wziąć udział w uroczystości – kliknij “wezmę udział” w wydarzeniu – https://www.facebook.com/events/1989555197750765/

 

Do pobrania