Kurs “GRA W RUCHU” rozpoczęty!

W piątek 4 marca 2016 roku rozpoczął się Hufcowy Kurs Przewodnikowski “Gra w ruchu”. Kurs jest zorganizowany przez Zespół Kadry Kształcącej Komendy Hufca Szczecinek ZHP.

Kurs "Gra w ruchu" - Hufiec ZHP Szczecinek

Bierze w nim udział 19 osób, które przybyły do nas z Poznania, Koszalina, Bobolic, Grzmiącej oraz naszego miasta Szczecinek. Dla harcerek i harcerzy z naszego Hufca kurs jest współfinansowany ze środków pochodzących z 1% podatku przekazanego na rzecz Hufca Szczecinek. Kolejny biwak kursowy to termin 1-3.04.2016 r.

Dziękujemy kursantom za 100% frekwencję. Dziękujemy Komendzie Kursu w osobach: phm. Malwinie Siwczak, hm. Jolancie Szadkowskiej, hm. Maciejowi Gruntowi HR, phm. Piotrowi Mikołajczukowi HR oraz osobom prowadzącym zajęcia – pwd. Idze Woźnickiej, oboźnej – HO Urszuli Niezgodzie – za zorganizowanie i przeprowadzenie pierwszego biwaku kursowego.

(red. A.Rosiński, foto J.Szadkowska)