Jesienne spotkanie ze specjalnościami w Szczecinie

Jesteście zainteresowani specjalnościami? Super! Spotkajmy się i podzielmy pomysłami i inspiracjami.

W imieniu Referatu Specjalności Chorągwi Zachodniopomorskiej zapraszam na „Jesienne Spotkanie ze Specjalnościami” . W trakcie spotkania dowiecie się m.in. jak wygląda praca ze specjalnościami w drużynie. Jak korzystać z elementów specjalności w niespecjalnościowej drużynie zuchowej, harcerskiej, starszoharcerskiej lub wędrowniczej?

Omówimy także w jakim kierunku rozwijać specjalności w chorągwi i jakiego wsparcia oczekują szefowie jednostek specjalnościowych.

Podczas panelu roboczego będziecie mogli wziąć udział w pracach jednej z trzech grup roboczych:

  • wsparcie specjalności z poziomu hufca,
  • praca ze specjalnością i praca z elementami specjalności,
  • harcerze i służba leśna.

Jesienne Spotkanie ze Specjalnościami to niebywała okazja żeby wymienić się swoim doświadczeniem w pracy ze specjalnością. A także możliwość poznania innych instruktorów z naszej Chorągwi pracujących ze specjalnością, no i oczywiście będziemy mieli wszystkich instruktorów WWSu na miejscu !!! – niebywała okazja, żeby zadać pytanie i porozmawiać o różnych nurtujących nas kwestiach.

Kiedy

21 października 2017

Godzina rozpoczęcia konferencji

10:00

Gdzie

Szczecin, Komenda Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP, Ogińskiego 15

Dla kogo

Kadra wspierająca specjalności na poziomie hufca i chorągwi, szefowie jednostek specjalnościowych oraz Ci, którzy chcieliby zacząć pracę ze specjalnością, instruktorzy i starszyzna pracująca ze specjalnością.

Zgłoszenia

Na konferencję zarejestrować się można poprzez formularz  ( https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzXhDSmCR0UtGsYeXBkAKxJhUMkc1V09QOVZBMklFTlk2MllYMkJPWVVFNC4u ) do 17 października 2017 r.

Koszt „Jesiennego spotkania ze specjalnościami”

Udział w spotkaniu jest dla uczestników bezpłatny. Jednocześnie prosimy o przemyślane zgłoszenia i informację w razie rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu.

Do zobaczenia 21 października!

Spotykamy się w pełnym umundurowaniu.

 

foto: Szymon Pater