AktualnościWyróżnione

Dzień Myśli Braterskiej 2023!

Przed nami Dzień Myśli Braterskiej 2023! DMB to wspólne święto harcerek, harcerzy, skautek i skautów na całym świecie, które upamiętnia urodziny założycieli skautingu Roberta i Olave Baden-Powell. To także dzień, w którym łączymy się myślami z każdym członkiem rodziny skautowej na całym świecie!

Zapraszamy was do dołączenia do wydarzenia, w którym znajdziecie inspiracje do tego, jak obchodzić tegoroczne DMB!

⚜️Na pewno pomoże wam w tym propozycja „Nasz świat, nasza bezpieczna przyszłość. Środowisko i pokój” przygotowana przez WAGGGS! Przejrzyjcie ją na: https://cbp.zhp.pl/dmb2023

⚜️DMB to dobry moment, aby nawiązać kontakt ze skautami z całego świata! Możecie zrobić to w ramach programu łączenia drużyn! Sprawdźcie, jak do niego dołączyć i wspólnie ze skautami z innego kraju pracować nad zadaniami z propozycji programowej WAGGGS: https://gkzhp.sharepoint.com/SitePages/dmb2023.aspx

⚜️A może szukacie ciekawych propozycji sprawności, które uzupełnią wasze przygotowania do DMB? Koniecznie zajrzyjcie na: ten link