Wspomóż nas – przekaż darowiznę!

Naszą misją jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.

Aby skutecznie wspierać młodego człowieka realizujemy różne działania programowe. Zuchy i harcerze uczestniczą w zbiórkach zdobywając nową wiedzę i umiejętności. Drużyny uczestniczą w biwakach, rajdach i zlotach, wyjeżdżają na obozy i kolonie. Jednym z przykładów naszego działania jest zorganizowany w 2016 r. w Świnoujściu Zlot Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP, w którym wzięło udział ponad 1600 zuchów, harcerzy i instruktorów z naszego województwa. m.in. takie jak ten Zlot. Poniżej zamieściliśmy krótką relację filmową z tego wydarzenia.

Na bieżąco podnosimy kompetencje naszej kadry instruktorskiej i nawiązujemy współpracę ze specjalistami, aby nasi podopieczni mieli zapewnione najlepsze możliwe warunki do rozwoju. Kolejny film to krótka relacja ze Zlotu Drużynowych i Przybocznych z 2017 r. zorganizowanego w Pogorzelicy.

Darowizna dla Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP

Wybierz kwotę jaką chcesz przekazać na wsparcie naszych działań. Po wybraniu kwoty nastąpi przekierowanie do serwisu dotpay.pl

       
    

Dziękujemy! Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne!

Jak inaczej przekazać darowiznę?

Możesz wpłacić darowiznę na konto lub ustawić stałe polecenie zapłaty i regularnie wspierać nasze działania.

Dane do przelewu

Chorągiew Zachodniopomorska ZHP, ul. Ogińskiego 15, 71-431 Szczecin

numer konta: 50 2030 0045 1110 0000 0324 7250

w tytule przelewu wpisz: darowizna na cele statutowe

Możesz nas wesprzeć również poprzez przekazanie 1% podatku. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.