AktualnościInformacje

Budujemy Chorągwiany Zespół Programowo – Metodyczny

Jeżeli lubisz organizować różne działania, jesteś osobą kreatywną i ciągle masz nowe pomysły a w duszy czujesz, że możesz realnie wpływać na chorągwianą ofertę programową i chcesz podzielić się swoim dotychczasowym doświadczeniem w pracy z gromadą / drużyną, to Zespół Programowo – Metodyczny jest tym miejscem, w którym koniecznie musimy się spotkać. Jeżeli dodatkowo lubisz pracować w różnorodnych zespołach, które charakteryzuje dobra energia, to tym bardziej właśnie Ciebie potrzebujemy.
Spróbuj, sprawdź się, zadbaj o swój rozwój, czynnie współtwórz wspólnotę instruktorską

Po co?
Zadaniem Zespołu Programowo – Metodycznego  będzie:
1)    Obszar programowy: wzbogacanie oddolnego programu gromad i drużyn, m.in. poprzez realizację chorągwianych propozycji i przedsięwzięć programowych;
2)    Obszar metodyczny: systematyczne wspieranie drużynowych w pełnieniu funkcji wychowawcy i aktywne budowanie wspólnoty metodycznej na poziomie chorągwi.

Kto?
Instruktorzy z co najmniej otwartą próbą podhacrmistrzowską, posiadający doświadczenie w realizacji programu na poziomie drużyny lub hufca i / lub posiadający doświadczenie w pracy z daną grupą metodyczną na poziomie hufca lub drużyny.

Jak?
Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety:

https://forms.office.com/e/iHZUQBRpy2