AktualnościHufceZlot Chorągwi

A jednak – Zlot Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP

To już pewne Zlot Chorągwi Zachodniopomorskiej odbędzie się w 29.08-01.09.2024 roku. Tak więc czas zbliżającego się Zlotu Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP zbliża się wielkimi krokami, a my jesteśmy gotowi na niesamowitą przygodę! Ale potrzebujemy Twojej pomocy, aby sprawić, że ten Zlot będzie niezapomniany. 🏕️

Jeśli masz chwilę czasu i chęci, aby wesprzeć naszą drużynę organizacyjną, to właśnie Ciebie szukamy! 🤝

W jakiej roli możesz nam pomóc? Możesz być częścią naszego zespołu ds. logistyki, pomagać w planowaniu atrakcji, obsłudze technicznej, lub też być częścią zespołu ds. zaopatrzenia – możliwości jest wiele! 🛠️

Jeśli chcesz dołączyć do naszej wspaniałej ekipy i wnieść swoje pomysły oraz energię, wypełnij krótką ankietę zgłoszeniową – czas do 30.09.2023 r.

Ankieta zgłoszeniowa

Przyłącz się do nas, twórz niezapomniane chwile, i wspólnie zbudujmy najwspanialszy Zlot Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP! 💪🏕️ Nie może Ciebie zabraknąć. 😀

Dziękujemy za wsparcie! 🙌

#ZlotChorągwiZachodniopomorskiej#Harcerstwo#WspólnaPrzygoda