Zapraszamy na spotkanie na temat Jamboree – 29 września – Szczecin

Druhny i Druhowie,

Już dzień po Zjeździe Nadzwyczajnym, w Szczecinie kolejne ważne spotkanie. Poniżej kilka informacji na jego temat:

„Fundacja Światowe Jamboree przy współpracy ze Związkiem Harcerstwa Polskiego zaprasza do udziału we współfinansowanym z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich projekcie »Ambasadorzy Jamboree 2023«.

Spotkanie informacyjne dotyczące projektu odbędzie się w dniu 29 września 2013 r. o godzinie 11:00 w Komendzie Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP (ul. M. Ogińskiego 15, Szczecin).

Do udziału w spotkaniu szczególnie zapraszamy instruktorów ZHP pełniących funkcje namiestników, programowców i kształceniowców, a także instruktorów zainteresowanych współpracą międzynarodową, pełnomocników ds. zagranicznych oraz instruktorów zainteresowanych współpracą w Zespole ds. opracowania koncepcji i organizacji 25. Światowego Jamboree Skautowego w 2023 r. w Polsce. Zapraszamy również drużynowych, którzy wraz ze swoimi drużynami chcieliby włączyć się w realizacje projektu.

Program spotkania: 

Dlaczego potrzebujemy Ambasadorów Jamboree 2023 – prezentacja założeń projektu „Ambasadorzy Jamboree 2023” oraz propozycji programowej Zadania Ambasadorów Jamboree 2023 i system ich wsparcia. 23 Jamboree Skautowe w Japonii w 2015 r.– organizacja kontyngentu. Doświadczenia związane z udziałem polskiego kontyngentu w Jamboree Skautowym, możliwościach i wyzwaniach, jakie niesie z sobą organizacja WSJ2023 w Polsce.

Informacja o już podjętych działaniach związanych z przygotowaniami kandydatury ZHP do organizacji w Polsce 25. Światowego Jamboree Skautowego w 2023 r. (WSJ2023)

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 27 września na e-mail: fsj@zhp.pl oraz dołączenie się do tego wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/514191422008794/

Anna Zalewska, koordynator projektu, tel. 697 330 374″

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy również do kontaktu z Pełnomocnikiem Komendantki Chorągwi ds. Współpracy Zagranicznej phm. Anną Waszewską (mail:zagranica@zachpom.zhp,pl lub tel. 501 700 815).”

Pozdrawiam,
Anna Waszewska