XVIII Rajd Pierwszej Wiosennej Muchy

Hufiec Szczecin ZHP oraz KI Poczta Harcerska Szczecin II zapraszają na XVIII Rajd Pierwszej Wiosennej Muchy.

Miejsce: Puszcza Wkrzańska

Data: 18.03.2017 (sobota)

Czas: 9:00 – 16:00

Wpisowe: 8,00 zł/uczestnik, 1 opiekun na 10 osób – gratis

Wiek uczestników: 5 – 13 lat (a nawet 100 lat – jeśli ktoś się lubi bawić!!!)

Organizator: Hufiec Szczecin ZHP + KI Poczta Harcerska Szczecin II

Komendant Rajdu: phm. Joanna Druciarek 

 

Razem z nasza bohaterką odwiedzimy różne zakątki Świata, zmierzymy się z egzotycznymi zadaniami i owadami, a wszystko to, aby WIOSNA zagościła na dobre w naszej krainie!

Trasy Rajdu oraz zadania będą zróżnicowane i przygotowane odpowiednio do wieku uczestników w patrolach zuchowych, harcerskich, skautowych czy też ze świetlic środowiskowych. Wędrówka będzie przebiegać po znakowanych szlakach turystycznych Puszczy Wkrzańskiej i zakończy się na MECIE RAJDU – Polanie Harcerskiej.

W ramach wpisowego organizator zapewnia: pamiątkowy znaczek rajdowy, kiełbaskę na ognisko, chlebek, ciepłą herbatę, wodę do picia, materiały programowe podczas światowych zadań na trasie Rajdu, dyplom uczestnictwa oraz niespodziankę dla każdego patrolu.

Zadanie przedrajdowe:

Każdy patrol (drużyna, gromada) jest zobowiązany do wykonania EKO MARZANNY, która zostanie spalona przy wspólnym ognisku, a powinna być wykonana w charakterystycznym stylu dla dowolnego kraju lub regionu Świata. Oczywiście zabieramy ze sobą Marzannę na Rajd!!!
Wykonujemy przebieranie dowolnego owada, dla jednego członka patrolu.
Zgłoszenia patroli i wpłata wpisowego:

Patrole powinny wypełnić  formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres mailowy: joanna.druciarek@gmail.com
najpóźniej do dnia 3.03.2017 r.

Wpisowe należy wpłacić na konto Hufca Szczecin ZHP:

59 1750 0012 0000 0000 3297 3997 najpóźniej do dnia 8.03.2017

Z opisem: „Skł zad – XVIII RPWM – nazwa patrolu, Hufiec ….. , ilość osób”.