Sąd Harcerski

Skład Sądu

  • hm. Anna Brejwo
  • hm. Adam Broś (wybór Uchwałą nr 2/2015 Sądu Harcerskiego Chorągwi)
  • hm. Zofia Gańska
  • hm. Grzegorz Handorf (wybór Uchwałą nr 4/2017 Sądu Harcerskiego Chorągwi)
  • hm. Sebastian Kubacki (utrata mandatu w dniu 1.04.2016) (wybór Uchwałą nr 1/2017 Sądu Harcerskiego Chorągwi) – kierujący pracami Sądu od 5.12.2017
  • hm. Rafał Raniowski (utrata mandatu w dniu 1.04.2016) (wybór Uchwałą nr 1/2017 Sądu Harcerskiego Chorągwi)
  • hm. Katarzyna Wicher-Kluczkowska
  • hm. Anna Stachowska – z-ca przewodniczącego (rezygnacja 5.12.2017)
  • hm. Bogdan Sołtysiak (rezygnacja 30.10.2017)
  • hm. Maciej Grabowski – przewodniczący (rezygnacja 12.07.2017)
  • hm. Maria Szymańska (rezygnacja 9.03.2015)

Kontakt

email: sad@zachpom.zhp.pl

Uchwały 2017

Skład Sądu w kadencji 2010-2014

  • hm. Zofia Gańska – przewodnicząca
  • hm. Paweł Blum
  • hm. Janusz Czyż (wybór ogłoszony w L3/2014)
  • hm. Krystyna Kowalczyk
  • hm. Danuta Łysko
  • hm. Bogdan Sołtysiak
  • hm. Zbigniew Szot
  • hm. Katarzyna Wicher-Kluczkowska (wybór ogłoszony w L3/2014)
  • hm. Zbigniew Zięba
  • hm. Maciej Grabowski – wiceprzewodniczący (rezygnacja ogłoszona w L3/2014)
  • hm. Wojciech Oleszczuk (rezygnacja ogłoszona w L10/2013)