Jesienne spotkanie ze specjalnościami w Szczecinie

Jesteście zainteresowani specjalnościami? Super! Spotkajmy się i podzielmy pomysłami i inspiracjami.

W imieniu Referatu Specjalności Chorągwi Zachodniopomorskiej zapraszam na „Jesienne Spotkanie ze Specjalnościami” . W trakcie spotkania dowiecie się m.in. jak wygląda praca ze specjalnościami w drużynie. Jak korzystać z elementów specjalności w niespecjalnościowej drużynie zuchowej, harcerskiej, starszoharcerskiej lub wędrowniczej?

Omówimy także w jakim kierunku rozwijać specjalności w chorągwi i jakiego wsparcia oczekują szefowie jednostek specjalnościowych.

Podczas panelu roboczego będziecie mogli wziąć udział w pracach jednej z trzech grup roboczych:

  • wsparcie specjalności z poziomu hufca,
  • praca ze specjalnością i praca z elementami specjalności,
  • drużyny o specjalności jeździeckiej

Jesienne Spotkanie ze Specjalnościami to niebywała okazja żeby wymienić się swoim doświadczeniem w pracy ze specjalnością. A także możliwość poznania innych instruktorów z naszej Chorągwi pracujących ze specjalnością. 

Kiedy

26 października 2019

Godzina rozpoczęcia konferencji

10:00

Gdzie

Szczecin, Komenda Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP, Ogińskiego 15

Dla kogo

Kadra wspierająca specjalności na poziomie hufca i chorągwi, szefowie jednostek specjalnościowych oraz Ci, którzy chcieliby zacząć pracę ze specjalnością, instruktorzy i starszyzna pracująca ze specjalnością.

Zgłoszenia

Na konferencję zarejestrować się można poprzez formularz  (https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzXhDSmCR0UtGsYeXBkAKxJhURUoyRUpaTzE5UEdYMFJKS01VOE85TFI0VC4u ) do 23 października 2019 r.

Koszt „Jesiennego spotkania ze specjalnościami”:  9 pln

 Jednocześnie prosimy o przemyślane zgłoszenia i informację w razie rezygnacji z uczestnictwa w wydarzeniu.

Organizator zapewnia obiad w sobotę.

Wpłaty prosimy dokonać dopiero po potwierdzeniu mail-em przez organizatora !!!

Dane do wpłat

Chorągiew Zachodniopomorska ZHP
ul. Ogińskiego 15, 71-431 Szczecin
NIP 851-30-10-025
 
Nr konta: 50 2030 0045 1110 0000 0324 7250

Tytuł przelewu: „imię i nazwisko, Składka zadaniowa Jesienne Spotkania ze Specjalnościami”

Do zobaczenia 26 października 2019! 

Spotykamy się w pełnym umundurowaniu.