Jesienne Spotkania z Specjalnościami

Po raz trzeci Referat Specjalnościowy Chorągwi Zachodniopomorskiej zaprasza praktyków oraz sympatyków działań specjalnościowych, a także zainteresowanych pracą ze specjalnościami na Jesienne Spotkania z Specjalnościami w Szczecinie. W tym roku poruszymy tematy związane m.in. z działalnością harcerzy w sytuacjach kryzysowych oraz o Specjalnościowej Akcji Szkoleniowej 2019.

Cały program spotkania ukaże się na profilu Facebook’owym Referatu Specjalnościowego do 18 października oraz w wydarzeniu na profilu Chorągwi.

Jesienne Spotkania ze Specjalnościami to niebywała okazja żeby wymienić się swoim doświadczeniem w pracy ze specjalnością, a także poznać innych instruktorów z naszej Chorągwi i nie tylko pracujących ze specjalnościami.

Termin i lokalizacja

Spotkanie odbędzie się w Szczecinie w Budynku Komendy Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP przy ulicy Ogińskiego 15 w Szczecinie w dniu 27.10.2018 r.

Zaczynamy o godzinie 10:00. Koniec przewidziany jest na godzinę 17:30. W przypadku chęci noclegu, prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Serdecznie zapraszamy instruktorów i starszyznę wspierającą specjalności na poziomie hufca i chorągwi, szefów jednostek specjalnościowych (komendantów, przewodniczących, szefów i drużynowych) oraz tych, którzy chcieliby zacząć pracę ze specjalnością w drużynie (drużynowi, przyboczni).

Zgłoszenia

Zgłoszenia należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy do dnia 21.10.2018 r.

Koszt

5 zł – składka członkowska zadaniowa

Organizator zapewnia obiad w sobotę.

Dane do wpłat

Chorągiew Zachodniopomorska ZHP
ul. Ogińskiego 15, 71-431 Szczecin
NIP 851-30-10-025
 
Nr konta: 50 2030 0045 1110 0000 0324 7250

Tytuł przelewu: „imię i nazwisko, Składka zadaniowa Jesienne Spotkania ze Specjalnościami”

Termin wpłat: do 22.10.2018 r

Kontakt

Referat Specjalnościowy Chorągwi  Zachodniopomorskiej ZHP, is@zachpom.zhp.pl

 

Do zobaczenia 27 października! Spotykamy się w pełnym umundurowaniu.