III Szczeciński Rajd Pieszy „Na Szagę”

Zapraszamy harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów na III Szczeciński Rajd Pieszy „Na Szagę” który odbędzie się 29 października 2016 r. Start odbędzie się na pętli w Śmierdnicy o godz 9:30. Rajd kończy się w Ogrodzie Dendrologicznym w Glinnej, gdzie czeka na uczestników pyszna grochówka i ciepła herbata 😀 Zapewniamy także powrót do Szczecina. Koszt rajdu wynosi 17 zł. Dlatego proszę nie czekać na ostatnią chwilę i zapisywać się już teraz! 😉

Patrole do 6 osób (w tym jedna osoba pełnoletnia!)

PS. Każdy patrol musi mieć telefon z działającym GPS obsługujący system Android  (a nawet lepiej jakby były dwa – trzy na zapas lub dobry powerbank).

ZGŁOSZENIA DO 15 PAŹDZIERNIKA !
mikolaj.marczak@zhp.net.pl (mail zgłoszeniowy)

Zbierajcie drużyny, znajomych i przyjaciół tylko do 15 października! (jesteśmy w stanie przyjąć spóźnione zgłoszenia do 16 października :))

Dla osób spoza Szczecina mamy zapewniony nocleg, dlatego podczas zgłoszeń prosimy o poinformowanie czy patrol z niego skorzysta 🙂

W razie jakikolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy : lapinskaola2@gmail.com