Gala Wolontariatu Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP

Komenda Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP z okazji 100-lecia Związku Harcerstwa Polskiego oraz podsumowania Turnieju Gromad i Drużyn Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP o tytuł „Złotego Słoneczka” i „Złotej Lilijki” ma przyjemność zaprosić na Galę Wolontariatu Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP, która odbędzie się 19 maja 2018 r. w godzinach 11:00-13:00 w sali Opery na Zamku w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Gala objęta została Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Rok 2018 jest dla naszych zuchów, harcerzy i instruktorów wyjątkowy. Równo sto lat temu Polska odzyskała Niepodległość, także sto lat temu powstał Związek Harcerstwa Polskiego. Jest to również Rok Harcerstwa ogłoszony przez Senat Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to czas, w którym w sposób szczególny chcemy podkreślić wartość harcerstwa w naszym życiu społecznym i podziękować tym, którzy tworzą je na co dzień.